Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Ayırma ve Soğutma Büyüleri

Soğutma büyüsü yapan medyum

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur

Çiftlerin birbirlerinden soğumaları ve kısa zaman içinde yaşadıkları mutlu birlikteliklere nokta koymaları amacı ile yapılan soğutma büyüsü işlemleri eski zamanlardan bu yana birçok mutlu birlikteliğin bitmesine neden olmuşlardır. Özellikle deneyimli ve başarılı medyumların yaptıkları işlemlerden sonra insanlar hiçbir şeyin farkında varmadan kendilerini etki altına alan enerjilerin de yardımı ile kısa zaman içinde partnerlerine karşı olan ilgilerini tamamen kaybetmektedirler.

Soğutma büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri genellikle özel olarak hazırladıkları ve içinde özel dualar ile birlikte aynı zamanda çiftlerin isimlerinin de yer aldığı özel muskalar ile yapmaktadırlar. Bu muskalar insanların yaşadıkları evlere veya yaşadıkları yerlerin yakınlarına gizlendiği zaman okunana duaların da yardımı ile o kişilerin mutlu giden birlikteliklerinin kısa zaman içinde bitmesi çok kolay olmaktadır.

Medyumlar bu işlemleri yaparken zorlanmadıkları gibi aynı zamanda insanlar için herhangi bir risk olmaması da bu tarz işlemler hakkında sık sık talep almalarına neden olmaktadır. Genellikle kısa zaman içinde etkilerini gösteren bu işlemlerden korunmak isteyen kişiler mutlaka zaman kaybetmeden deneyimli medyumlardan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalı veya bu tarz işlemlerin etkilerine girmeden önce muska ve vefk gibi işlemler yaptırmalıdırlar.

Etkilerinin ne kadar süre içinde ortaya çıkacağı kesinlikle belli olmayan bu işlemler de genellikle 2 haftaya kadar istenen sonuçlar alınmaktadır. Eğer insanlar farklı bir işlemin etkisinde değillerse ve aynı zamanda kendilerini korumak için herhangi bir manevi korunma işleminden yardım almamışlarsa o zaman bu işlemlerin etkilerini göstermesi çok kola olmaktadır.

Soğutma büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle insanların zarar görmemelerini ve risk altına girmemelerini hedeflemelidirler bu sayede hem yapılan işlemler kısa zaman içinde sonuç verecek hem de istenmeyen bir durum yaşanmayacaktır.

İlginizi çekebilecek farklı yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu