Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Ayırma ve Soğutma Büyüleri

Mumla Ayırma Büyüsü

Mumla Ayırma Büyüsü

Bilindiği gibi ayırma büyülerin de insanlar bugüne kadar birçok farklı teknik kullanmış ve bu teknikler ile insanların birbirlerine karşı olan ilgilerini kalıcı olarak yok etmişlerdir. Özellikle mumla ayırma büyüsü gibi etkili işlemlerden sonra bir daha insanların bir araya gelmeleri mümkün olmadığı için deneyimli medyumlar bu teknikleri tercih ederler. Ortaya çıkardığı etkiler ile insanların düşüncelerin de kalıcı değişimlere neden olabilen bu işlemler ile bugüne kadar birçok kişi mutlu giden birlikteliklerine kalıcı olarak nokta koymuşlardır. Ancak çok güçlü işlemler oldukları için kesinlikle dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmaları gerekir.

Mumla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar mumla ayırma büyüsü yapacakları zaman bir mum alarak yakarlar ve bu mumdan çıkan dumanların üzerine çok özel güçlerin harekete geçmesini sağlayacak olan özel sözler okumaya başlarlar. Bu okuma işlemlerin de insanların isimleri ve işlemlerin amaçları da sürekli olarak anılmalıdır. Mum erirken insanların resimlerine veya eşyalarına akıtmak gerekir. Son aşama ise bu nesnelerin yakılması veya toprak altına gömülmesidir. Bu şekilde yapılan işlemlerden sonra insanlar partnerlerine karşı olan tüm bağlarını tamamen kaybederler.

Mumla Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer insanlar mumla ayırma büyüsü işlemlerinin etkisine girdiklerini anlarlarsa o zaman hiç vakit kaybetmeden deneyimli medyumlardan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar. Bu işlemler çok özeldir ve bu sebeple her zaman işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü bozma işlemlerin de kullanılan özel sözlerin düzenli ve sabırlı bir şekilde okunması ile yapılan bu işlemler ile insanların yaşadıkları ilişkiler bitmeden tamamen kurtulmaları sağlanabilir. Eğer mumla ayırma büyüsü hakkında başka bilgileriniz varsa yapacağınız yorumlar ile bu bilgilerinizi başka kişilere ulaştırabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek farklı yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu