Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Büyüler Hakkında

Kabala büyüsü

Kabala büyüsünden sonuç almak diğer büyülere göre çok daha ciddi emek ve deneyim gerektirir. Aynı zamanda bu işlemleri yapacak olan medyumların da çok ciddi bilgilere ve özelliklere sahip olmaları gerekir. Kesinlikle hata payı olmayan bu işlemler de medyumların zihnen çok güçlü olmaları ve aynı zamanda çelik kadar sağlam sinirlere sahip olmaları gerekir. Birçok kişi bu işlemler hakkında araştırma yaptıkları zaman gerekli bilgileri bulamamaktan yakınırlar.

Bunun sebebi ise tarih boyunca bu işlemleri yapan kişilerin sayılarının çok az olması ve bu sebeple bilgi paylaşımının da çok fazla olamamasıdır. Tevrat’ta ismi anılan bu işlemlerin Hz. Musa tarafından Yehova kentinde yaşayan alimlere verildiği ve zaman içinde günümüze kadar geldiği bilinmektedir. Ancak bu rivayetin doğruluğu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Hatta kimileri Hz. Musa’nın bu bilgileri direk olarak Allah’tan aldığını ve bu bilgileri dağıtmakla görevlendirildiğini de düşünmektedir. Çok gizemli işlemler olmaları ve aynı zamanda insanların hakkında bilgi bulma konusunda her zaman zorlandıkları kabala büyüsü işlemlerin de en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında bu işlemler hakkında herkese güvenilmemesi gelmektedir. Bu işlemlerin manevi güçlerine güvenen birçok kişi sürekli olarak farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Ancak bu işlem bilinen birçok farklı büyü işleminden daha güçlü ve daha özeldir. Yani bu kadar az yapılmasının ana sebeplerinden biri budur. Bir medyum kabala büyüsü yapacak yeterlilikte olmadığı takdirde kesinlikle dikkatli olmalı ve gereksiz yere risk almamak için bu işlemlerden uzak durması gerekmektedir. Bu işlemlere has olan özel işaretleri veya bilgileri bilmeden aynı zamanda güçlü bir zihin kontrolüne sahip olmadan kesinlikle kabala büyüsü yapılamayacağını bilerek hareket etmek her zaman en doğru seçim olacaktır.

İlginizi çekebilecek farklı yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu