Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Büyülerin etkiler insanların üzerinde her zaman için farklı şekillerde ortaya çıkar. Özellikle bu işlemlerin etki şekillerinin etkileyen nedenlerin farklı olacağını bilmek ve buna göre hareket etmek gerekir. Örneğin kişisel enerjisi yüksek ve güçlü olan bir kişi kendisi içine yapılan basit bir büyüden kesinlikle etkilenmez. Bu durum kendisine zarar vermediği gibi aynı zamanda hiçbir manevi baskı da yaşamaz. Ancak eğer o kişinin kişisel enerjisi düşükse ve manevi olarak güçsüz bir kişi ise o zaman basit bir büyünün etkisi dahi o kişi de ciddi manevi sorunlara neden olabilir.

Bu durum çok sık yaşanmıştır ve medyumlar da yapacakları işlemlerden önce bakım çalışması yaparak yapılacak olan işlemlerin etkileri hakkında ön bilgiler edinebilirler. Büyü yapılan kişi ne hisseder veya bu işlemlerin etkileri kendileri için ne kadar ileri boyutlar da olabilir gibi sorular her zaman için büyü yaptırmak isteyen kişilerin kafalarını kurcalayan sorulardır.

Büyü Etkisine Giren Kişiler de Görülen Değişimler

Çünkü insanlar bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları için doğal olarak sürekli olarak bu tarz konular hakkında araştırmalar yaparak atacakları adımların ilerleyen zamanlar da ne gibi sonuçları olacağını anlamak isterler. Deneyimli medyumlar ile yapılacak görüşmelerden sonra büyülerin etkilerinin nasıl ortaya çıkacağı hakkında gerekli bilgiler edinilebilir.

Eğer işlemler kara büyülerden biriyse o zaman etki altına alınacak olan kişilerin çok ciddi sıkıntılar çekeceğini de bilmek gerekir. Ancak birçok büyü de amaç sadece insanların bilinçaltına etki edip o kişilerin düşüncelerini değiştirmektir. Bu tarz bir sonuç alabilmek için medyumların tüm işlemleri doğru bir şekilde yapmaları ve sonuçları yakından takip etmeleri gerekir. Bu da büyü yapılan kişi ne hisseder veya benzeri sorulara yanıtlar arayan kişilerin meraklarını dindirmek için çok önemlidir.

Exit mobile version