Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Ayırma ve Soğutma Büyüleri

ayırma büyüsü

ayırma büyüsü nedir neden yapılır

Ayırma büyüsü yapmak her zaman için medyumların en kolay ve en basit gördüklerin işlemlerden biridir. Yapılış aşaması her ne kadar kolay olsa bile insanların bu işlemde dikkatli olmaları ve daima kendilerini riske atamdan işlemler yapmaları gerekmektedir.

Bu işlemde amaç insanların ilişkilerini sona erdirmek ve bunu yaparken her şeyin doğal yollardan olduğu izlenimini yaratmaktır. Bu sebeple yapılacak işlemlerde sadece insanların bilinçaltılarını kontrol altına alacak olan manevi enerjileri harekete geçirmek hedeflenmelidir.

Çok uzun zamandan bu yana yapılmakta olan bu işlemler aslında diğer büyüler gibi insanları korkutan ve tehlike altına atan işlemler değillerdir. Birçok kişi bu alan hakkında yeterli bilgileri olmadığı için tüm büyüleri kara büyüler gibi insanlara zarar veren ve kendilerini tehlike altına atan büyüler gibi görmektedirler.

Ancak işin içine giren kişiler ayırma büyüsünün diğerlerinden çok farklı olduğunu ve her şeyin kısa zaman içinde bittiğini görebilmektedirler. Bu işlemi yapacak olan kişi öncelikle insanların şahsi eşyalarını veya kendi bedenlerinden alınmış olan özel nesneleri kullanmak istemektedirler.

Bugüne kadar yapılmış olan işlemlerde insanların sürekli olarak bu şekilde işlem yapmış olmaları ve kendilerinden sonraki kişilere de bunu önermeleri bu tekniklerin günümüze kadar gelmesine neden olmuştur.

Son derece etkili bir işlem olan ayırma büyüsü birbirlerini deli gibi seven kişilerin dahi kısa zaman içinde ilişkilerine son vermelerine neden olabilmektedir. Özellikle deneyimli medyumların yaptıkları özel işlemler her zaman için insanlara zarar vermeden kısa zaman içinde istenen sonuçların alınmasını sağlayabilmektedirler.

Bu enerjileri ortaya çıkarmaktan çok yönetebilmek önemidir. Bu sebeple uzmanlar ayırma büyüsünü yapacak olan kişilerin seçimine çok büyük önem verilmesi ve kendilerinin verecekleri bilgilerin dışına çıkılmamasını şiddetle önermektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılan büyüler kimi zaman insanların hayatlarını zora soksa da aslında kullanım amacına göre kimi zaman insanlar çok büyük iyilikler de yapabilmektedirler. Özellikle ayırma büyüsü gibi büyüler ile yaşadıkları ilişkilerden zarar göreceklerini fark etmeyen kişilere iyilik yapmak mümkün olmaktadır. Bu sebeple bu tarz büyüler çok sık kullanılmaya devam edilmektedir.

ayırma büyüsü yapan medyumlar , ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , ayırma büyüsü yorumları

İlginizi çekebilecek farklı yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu